ابنیه سازان مقاوم قربانی

معرفی گروه ابنیه سازان مقاوم قربانی + لیست پروژه‌ها

هلدینگ پارمیس تنها دفتر فروش رسمی مورد تایید حاج رحیم قربانی است.

گروه ابنیه سازان مقاوم قربانی در سال 74 به دست حاج رحیم قربانی ساخته شد. حاج رحیم قربانی باهدف انبوه‌سازی مسکن پا به عرضه ساخت ساز املاک گذاشت. شرکت انبوه‌سازان مقاوم قربانی به شماره ثبت 445497 در سال 92 به‌صورت رسمی در سهامی خاص به ثبت رسید و فعالیت خود را به‌صورت حیرت آوری افزایش داد.

همان‌طور که می‌دانید گروه ابنیه سازان در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های فعال در عرصه ساخت‌وساز انواع ساختمان‌ها هستند. لازم به ذکر است که با بهره‌گیری از نیروهای متخصص ایرانی برای ترویج انبوه‌سازی به‌صورت مدرن و رعایت تمام مشخصات و مقررات فنی ملی ساختمان، استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز ساخت‌وساز و همچنین رعایت قوانین و اصول معماری و شهرسازی فعالیت قابل‌توجه از گروه ابنیه سازان مقاوم قربانی دیده می‌شود.

همچنین در دستور کار تمام بخش‌های این شرکت از قوانینی مانند استفاده درست از فضا و کاهش سطح زیربنا و همچنین رعایت اصول زیست‌محیطی پیروی می‌شود. حاج رحیم قربانی در این سال‌های فعالیت خود توانسته است با ارائه الگوهای بی‌نظری برای انبوه‌سازی به یک از بزرگ‌ترین افراد در این زمینه تبدیل شود.

انواع فعالیت‌های گروه ابنیه سازان قربانی

اگر فعالیت‌های شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی می‌خواهید بدانید باید به شما بگوییم که به‌صورت کلی این شرکت در زمینه پیمانکاری ساخت‌وساز انواع ساختمان‌ها فعالیت می‌کند. همچنین در رزومه حاج رحیم قربانی صاحب شرکت ابنیه سازان مقاوم چندین مورد طراحی، مشاوره، بازسازی، انبوه‌سازی انواع ساختمان‌های مسکونی، مشارکت در ساخت، ساخت واحدهای تجاری، اداری، آموزشی، صنعتی، بیمارستانی و ساخت مدرسه به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینه‌هایی نظیر انجام کلیه امور خرید و فروش، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و همچنین انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی نیز فعالیت بسیاری انجام می‌دهد.

دستاوردهای مهم مجموعه ابنیه سازان

یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این شرکت ساخت چندین هزار واحد مسکونی با امکانات هتلینگ است. همچنین فعالیت‌های شرکت ابنیه سازان مقاوم در رونق اقتصادی و ایجاد شغل‌های متعدد نقش بسزایی دارد. این مجموعه بزرگ بیشتر فعالیت خود را در ساخت مجتمع‌های مسکونی، تجاری و همچنین آماده‌سازی زمین متمرکز کرده است.

لیستی از پروژه‌های شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی

از اینستاگرام هلدینگ پارمیس بازدید کنید.

ابنیه سازان مقاوم قربانی
نوشتهٔ پیشین
املاک اوقافی قوانین و تفاوت آن با سندهای شخصی (سال 1400)
نوشتهٔ بعدی
معرفی شرکت انبوه‌سازی برادران روحی + لیست پروژه‌ها
از برج های مجلل هلدینگ پارمیس دیدن کنید :

1 دیدگاه. Leave new

  • […] حاج رحیم قربانی در سال ۱۳۷۴ شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی را با هدف انبوه سازی مسکن و گره گشایی از مشکل کمبود مسکن کشور تاسیس کرد. ایشان اعضای گروه و شرکت خود را از میان جوانان با استعداد کشور برگزیده است و با تکیه بر اصول مهندسی و شهرسازی، اصول محیط زیست و اصول ساخت و ساز برج‌های بی‌نظیر در اختیار هم‌ وطنان خود قرار داده است. شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید، حاج رحیم قربانی با برنامه‌ریزی دقیق و منظم خود، اکثر پروژه‌های خود را در تایمی قبل از موعد مقرر شده به مشتریان تحویل می‌دهد که این امر باعث خوش‌‌نامی و خوش‌قولی او در این حوزه شده است. […]

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
AlbanianArabicEnglishPersian