شرکت آرین سازه

آشنایی با شرکت آرین سازه + لیست خدمات آرین سازه

شرکت آرین سازه توسط اعتماد مؤسسین و مدیران این مجموعه در سال 84 یا پشتکار بسیار شروع به فعالیت نمود. هدف از تأسیس این شرکت این بود که جهت تأثیرگذاری در عرصه صنعت عمران کشور دوست داشتنی ایران فعالیت داشته باشد. با استفاده از نیروهای متخصص و متعهد شرکت آرین سازه توانسته است به جایگاه ویژه‌ای در این صنعت دست پیدا کند.

آرین سازه از همان زمان شروع کار خود با پشتکار و تعهد بسیاری که به مشتریان خود داشت. همراه با دانش فراوان در زمینه ساخت و معماری انواع ساختمان‌ها، تمام قدرت و همت خود را به کار گرفت. تا فضای کاری خود را با توجه به استانداردهای موجود بنا کند.

دستاورد‌های آرین سازه از سال 84 تا به امروز

شرکت آرین سازه با ساخت صدها هزار متر ابنیه در قالب پروژه‌های مسکونی، اداری، درمانی، ورزشی و همچنین آموزشی تخصص و توان مالی خود را در زمینه ساخت و ساز انواع بناها اثبات کرده است. لازم به ذکر است که آرین سازه در تمام این مدت در تلاش بوده است که با انجام تحقیقات تخصصی، تجربه فنی تمام نیروهای انسانی و تجهیزات مورد استفاده خود را در این صنعت توسعه دهد. کسب جایگاه اول در زمینه ابنیه، کسب جایگاه سوم در زمینه تأسیسات و تجهیزات و جایگاه پنجم در زمینه آب و راه از سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین پایه یک حقوقی انبوه سازی مسکن از وزارت راه و شهرسازی در نتیجه تمام فعالیت‌هایی بوده است که در حدود 16 سال اخیر شرکت آرین سازه انجام داده است.

شرکت بزرگ آرین سازه بهترین پیشنهادها را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. همواره آرین سازه در پی جمع آوری ایده‌های نو در طراحی است. این شرکت با توجه به سابقه درخشانی که دارد از تجربه بالایی برخوردار است. همین تجربه بالا باعث می‌شود که بهترین راه‌حل‌ها را برای چالش‌ها و مشکلات احتمالی ارائه کند. همچنین لازم به ذکر است که شرکت آرین سازه بیسار به مشتریان خود متعهد است به صورتی که در تمام مسیر پروژه در کنار مشتریان خود می‌ایستد.

معرفی مهم‌ترین خدمات آرین سازه

خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد طیف گسترده‌ای دارد که اگر بخواهیم تمام آنها را برای شما بگوییم بسیار زمان بر خواهد بود. اما ما در این مطلب برای شما لیستی از مهم‌ترین خدمات این شرکت آماده کرده‌ایم که در ادامه به آنها مپردازیم.

 • مشاوره و برنامه ریزی در رابطه با کلیه پروژه‌های ساختمانی و عمرانی.
 • آماده کردن اسناد مناقصه و مشاوره جهت انتخاب پیمانکاران، طراحان.
 • تضمین تداوم پروژه بر اساس بودجه، برنامه زمانی و نقشه‌ها.
 • مشاوره در رابطه با ایمنی پروژه‌های ساختمانی.
 • زمینه ساخت و ساز و سرمایه گذاری، همواره.
 • طراحی پروژه‌های اداری، تجاری و مسکونی.
 • ارزیابی کامل پروژه از ابتدا تا پایان عملیات.
 • طراحی نقشه به همراه برآورد مالی.
 • تأمین مصالح ساختمانی.
 • کنترل کیفیت ساخت.
 • برنامه اجرایی پروژه.
شرکت آرین سازه
نوشتهٔ پیشین
معرفی شرکت انبوه‌سازی برادران روحی + لیست پروژه‌ها
نوشتهٔ بعدی
آشنایی با انواع دفاتر تجاری
از برج های مجلل هلدینگ پارمیس دیدن کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
AlbanianArabicEnglishPersian